PLAYWORLD'E HOŞGELDİNİZ

Merhaba , sektördeki 10. yıldönümümüzde sizlere başladığımız günden bugüne hep en iyiyi ve en güzeli sunmayı prensip edindik.Yaptığımız projelerle de bunu başardığımızı görmek bizi çok mutlu ediyor. Sizinle çalışmak bizim için büyük zevk umarız sizde aunı mutluluğu bizimle yaşayanlardan olursunuz...

 • Müşteri Memnuniyeti

  1. önceliğimiz sizin memnuniyet ve mutluluğunuzdur.

 • Hızlı Kurulum

  Günümüzde hızlı ticaret çok büyük önem taşımaktadır, biliyoruz ki yatırdığınız sermayeyi bir an önce almak istiyorsunuz. Biz de bu yüzden projelerinizi kalite ve güvenlikten ödün vermeden SÖZ verdiğimiz zamanda bitiriyoruz.

 • Oyun Parkları

  Adventure ve Extreme oyun park konseptlerimizle sizleri sıradanlıktan kurtaracak projelerimizle hizmetinizdeyiz.

 • Playworld Ailesi

  Dürüstülük ve samimiyet ilkemizle sizleride Playworld ailesi içinde görmek istiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Sizler için yapabileceğimiz hizmetlerimize göz atın , ilginizi çeken ürünlerimiz için daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz : 0 532 560 77 82

Hakkımızda

Hakkımızda

Paintball sektörünün gelişmeye hızla devam ettiği 2008 yılında Kemal TEBER'in girişimiyle mevcut yapının karşılayamadığı ihtiyaçları gidermek amacıyla "Paintball Türkiye" markasıyla kuruldu ve hizmete başladı.

Hızlı bir gelişim süreci yaşadık ve çok kısa zamanda müşterilerimizin tüm Paintball ihtiyaçlarını karşılamaya başladık. Müşterilerimizin güveni ve sabrıyla tecrübelerimiz arttı ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesini her geçen gün arttırdık. Hizmet ederken amacımız daha fazla müşteri kazanmaktan çok mevcut müşterilerimizi sahiplenmek ve onlara daha iyi bir hizmet vermeye çalışmaktı. Tüm müşterilerimizle samimi bir iletişim kurduk ve bu yönde çok güzel kazanımlar elde ettik. Dürüstlüğü ve samimiyeti hiç bir zaman elden bırakmadık. Sunduğumuz tüm hizmetlerde gerçekçi ve müşteri odaklı olmaya çalıştık. Çünkü müşterilerimizin menfaatini gerçek manada düşünmek kalite çıtamızın en belirleyici faktörüydü. Yılları aşan sürede malzeme ve marka sayımızı yükselttik ve onlarca Paintball sahasına hizmet vermeye başladık. Küçük veya büyük ölçekli her sahaya aynı özeni gösteriyoruz. Amacımız ise gönüllü herkesin Paintball ortamında yerini almasına ve ülkemizde Paintball sporunun temiz ve güçlü bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak. Hizmet anlayışımızda temel prensip her zaman müşterilerimize gerçek bilgileri vermek ve onları yaşadıkları sorunlarda asla yalnız bırakmamaktır. Bu bağlamda bilgimiz dahilinde olan her konuda müşterilerimize destek verir ve bundan herhangi bir ücret talep etmeyiz. Bu oldukça zaman alan ve zor bir uygulama olmasına rağmen firmamıza sahip olduğu istikrarı sağlamıştır. Bünyemizde çalışan arkadaşlarımız konusunda yetkin ve samimi olmakla birlikte Paintball Türkiye misyonuna bağlıdır. En temel amacımız; tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve onlardan aldığımız paranın tam karşılığını sunabilmektir. Sunduğumuz hizmetlerin altyapısını her zaman geliştirmekle birlikte, dürüst davranmayı, samimi olmayı ve önce müşterilerimizi düşünmeyi değişmeyen değerler olarak görüyoruz.

SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM

Yetişkin ve Çocuk oyun eğlence alanı kurmak istediğinizde bize ulaşın size farklı çözümler sunalım

MARKALARIMIZ

İşimize saygımızı ve güvenimizi marka tescillerimizle perçinliyoruz.Lütfen taklitlerimizden sakınınız.

Bize Ulaşın

Bize telefon açarak , mesaj yazarak ya da showroomumuza gelerek ulaşabilirsiniz ...